ELEKTRIPLIIDID IGASUGUSESSE KÖÖKI – TEE TEOKS LEMMIKUD RETSEPTID – LISATEAVE SIIN

retseptid

LAIA KAUBAVALIKUGA JA VÄGA ODAV E-POOD – 1A.EE

 

Meie pikaajalise kogemusega veebipoest hangid kõik vajaliku! 1a kauba sortiment on üüratu ning hinnad väga madalad. Astu meie kauplusesse ja osta kõik vajalik!

 

VÄLISED KÕVAKETTAD ERINEVAT SORTI ARVUTILE

 

Välised kõvakettad on andmete talletamisel suureks abiks. Arvuti andmemahust hoiustamiseks tihti ei jagu. Suure andmete koguse puhul soovitame soetada välised kõvakettad. Välised kõvakettad saab ühendada paljude arvutitega. See võimaldab täiendavalt dokumentide talletamisele andmeid ühest arvutist teise toimetada. Sellele lisaks on välised kõvakettad Teie arvuti katki mineku korral kindlustuseks, et olulised andmed ei hävi. Meie müüdavad välised kõvakettad on erisuguste näitajatega. Mõningad välised kõvakettad on mäluruumiga kuni isegi 2000 GB. Osta usaldusväärsed välised kõvakettad ning Sulle vajalikud failid on kaitstud!

 

SOBIVA LAUAARVUTI SAAB IGA HUVILINE

 

Sülearvutit on kerge kaasas kanda, aga lauaarvuti omab ka tugevaid külgi. Meie netipoes on lauaarvuti valik väga suur. Stiilipuhtasse kontorisse osta silmapaistva disaini ja hulgaliste lisadega lauaarvuti. Kaasaegne lauaarvuti on välimuselt stiilne ja paikneb uhkusega laual, mitte aga arvutilaua varjus. Lauaarvuti kõvaketas suudab mahutada tavaliselt suuremas koguses andmeid, kui sülearvuti. 1a.ee tootekataloogi võimsaima lauaarvuti maht on lausa 6000 GB. Niivõrd võimekas lauaarvuti on parim valik mängurile. Hangi 1a.ee netipoest võimas lauaarvuti ning tööta probleemivabalt pikki aastaid!

 

ELEKTRIPLIIDID IGASUGUSESSE KÖÖKI – TEE TEOKS LEMMIKUD RETSEPTID – LISATEAVE SIIN

 

1a.ee veebipoes on elektripliidid parimatelt tootjatelt, kes teavad, et lemmikud retseptid valmivad vaid hea pliidiga. Kuna iga majapidamine on isesugune, retseptid on erinevad, siis on ka elektripliidid erinevate omadustega. Vanaema pärandatud retseptid, lemmik retseptid, uued retseptid – igasugused retseptid saavad parima teostuse hea pliidiga. Elektripliidid erinevad võrdluses mõõtmete, pinna materjali ning elektritarbimise poolest. Kõige tahetumad elektripliidid on keraamilisest materjalist tööpinnaga. Lisaks keraamilisele on valida malmist ja induktsioon tööpinnaga elektripliidid. Küpsetajatele on tootevalikus suure ahjuosaga elektripliidid, et valmiksid küpsetiste retseptid. Meie internetipoe suure köögitehnika valikust leiavad elektripliidid iga köögi perenaised, et oma retseptid pere toidulauale tuua!

 

NUTIKELLAD – ARVUTI OMADUSTEGA KELLAD

 

Nutikellad on kõige pisem variant mobiiltelefonist. Nutikellad näitavad kellaaega ja ühilduvad mobiiltelefoniga. Nutikellad kajastavad nutitelefoni teateid ning juhivad mobiili lisarakendusi. Nutikellad on vahendajaks välja helistamisel ja sõnumineerimisel. Nutikellad on samuti suurepärased spordikellad. Sellise võimekusega nutikellad toetavad astutud sammude loendamisel ja liikumiskiiruse ja läbitud vahemaa mõõtmisel. Parimad nutikellad peavad vastu igasugustele ilmastikutingimustele. Hangi aktiivsuskell ja elu muutub mugavamaks!