UDEPESUMASINAD – LIGI 100 MASINAT, MILLE SEAST ÕIGE LEIDA – ROHKEM

nõudepesumasinad

1A.EE SUVINE SOODUSKAMPAANIA EI OLE VEEL LÄBI!

Sülearvutid, batuudid, pesumasinad ja nõudepesumasinad on uskumatult soodsate hindadega ainult viimast kuud. Arvuti soetamist ei tasuks rohkem edasi lükata, sest õppeaasta on juba ukse taga. See on Su viimane võimalus soetada endale kaubad suurepärase hinnaga!

UUS ÕPPEAASTA, UUS ARVUTI!

Soeta aegsasti omale usaldusväärne arvuti! Ei tasu parandada oma katkist arvutit, kui saad osta tuttuue arvuti sama hinnaga! Usaldusväärse arvuti abiga saad tööasjad hoopis hõlpsamini korda. Kui Sul kerkivad esile probleemid mõne arvuti kohta, kirjuta julgelt meie meeskonnale.  Leiame Sinu jaoks kõige sobilikuma arvuti. Hakka uhke arvuti omanikuks juba täna!

SÜLEARVUTID 1A.EE E-KAUPLUSEST PARIMA HINNAGA

Algava õppeaasta auks on 1a.ee allahinnatud toodete seas sülearvutid.  Dell, HP, Asus – need on ainuüksi mõned tootjad, kelle sülearvutid on kaupluses müügil. Tootefiltri abil saad mugavalt ekraanile välja sõeluda sülearvutid soovitud parameetrite järgi.  Suure ekraaniga sülearvutid on optimaalsed tihedaks kasutamiseks.  Raskema massiga sülearvutid on üldiselt võimsamad ja mugavamad igapäevasel õppimisel. Kõrgema teravusega sülearvutid neile, kes väärtustavad kvaliteetset pilti ekraanil.   1a.ee kaupluses on sülearvutid, milledes Sa pettuma ei!

1A.EE PESUMASINAD – PESU PUHTAKS KERGE VAEVAGA

Selleks, et riiete pesemine saaks olema sellest hetkest imelihtne on 1a.ee-s pesumasinad uuesti super-hinnaga. Front pesumasinad on erineva mahutavusega, seega võimaldame Sinul omale vastavalt vajadusele valida. Top pesumasinad on mugavad kasutamiseks väiksemates vannitubades. Tavaliselt on Front pesumasinad massiivsemad kui Top pesumasinad. Integreeritavad pesumasinad on samamoodi erinevates suurustes. Bosch, Electrolux ning paljudelt teistelt kaubamärkidelt kvaliteetsed pesumasinad 1a.ee-s!

NÕUDEPESUMASINAD – LIGI 100 MASINAT, MILLE SEAST ÕIGE LEIDA – ROHKEM

Nii integreeritavad nõudepesumasinad kui ka tavalised nõudepesumasinad leiad 1a.ee kauplusest.   Leia nõudepesumasinad laiuse ning kõrguse järgi.  Lisaks saad tootevalikusse panna ka oodatud energiamärgisega nõudepesumasinad. Mõistagi on tähtis, et nõudepesumasinad peseksid nõud esimesel korral täiesti puhtaks ning nõud ei vajaks uuesti pesemist. Meie nõudepesumasinad täidavad alati oma eesmärki!

BATUUDID – TOPELTRÕÕM KOGU LEIBKONNALE

Erineva läbimõõduga batuudid, mis pakuvad huvi nii väiksematele kui ka suurematele. Kasutades sorteerimisvõimalust märgi valitud batuutide sekka kõige enam huvi pakkuvad batuudid. Free Jump batuudid on väga ohutud, kuna batuudiga komplektis on väljakukkumise eest kaitsev võrk. Lisaks on batuudid ka värvilised, mis tavaliselt sobib väikestele. Ohutuks hüppamiseks, on GSD batuudid samal viisil võrguga. Ühtlasi on GSD batuudid kõige suurema diameetriga.  Kui aga kõige tähtsam on Sinu jaoks soodne hind siis vali Besk batuudid.

 

1a.ee pood ootab Sind!