UHKED DROONID LASTELE JA TÄISKASVANUTELE – ROHKEM

droonid

ALGAVAL ÕPPEAASTAL UUED VÄLJAKUTSED

 

Leia hooaja pakkumiste hulgast personaalarvutid, ilmajaamad, droonid, monitorid, madratsid, rehvid, arvutihiired ja palju muud!

 

PERSONAALARVUTID SINULE

 

Tootegrupis personaalarvutid leiab endale uue personaalarvuti iga soovija. Valikus on personaalarvutid Intel, MSI ja Fujitsu ning muudelt kaubamärkidelt.  Kodus töötamiseks sobivad ideaalselt Siemens personaalarvutid. Lisaks on kategoorias personaalarvutid ka HDD kuni kahe terabaidise mahutavusega.  Filtri jõul saaksid valida ainult personaalarvutid soovitud operatsioonisüsteemiga. Osad personaalarvutid on praegu allahinnatud.

 

KVALITEETSED ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

 

Tootevalikus on ilmajaamad välisanduriga ja ilmajaamad siseanduriga. Välisanduriga ilmajaamad näitavad ka ilmaennustust.  Ilmajaamad näitavad ilma kuni 4 päeva. Mõlemat tüüpi ilmajaamad saavad täita ka äratuskella funktsiooni. Mõned  ilmajaamad on ka kuufaasidega.

 

UHKED DROONID LASTELE JA TÄISKASVANUTELE – ROHKEM

 

Kaheksalt juhtivalt tootjalt droonid ootavad Sind meie internetipoes. Droonid on nii meelelahutusliku eesmärgiga kui ka töö tegemiseks. Mõned võimsamad droonid on juhitavad isegi 13 km kauguselt. Droonid erinevad nii funktsioonide kui ka tööraadiuse poolest. Droonid ning nende tarvikud leiad eraldi tootegruppidest. Mõned droonid on GPS-iga, eriti sellised, mille tööraadius on suur. Droonid – need on fotograafia uus tase!

 

LED ja LCD MONITORID

 

Telli meie juurest monitorid ja viime monitorid õigesse kohta kahe päevaga. Suurimad LED monitorid on peaaegu 50 tolli. Nii LCD kui ka LED monitorid on  erineva ekraanitüübiga. Samuti on võimalik otsingusse jätta monitorid resolutsiooni järgi.  Aina rohkem on inimestele meeldima hakanud nõgusa ekraaniga monitorid. Enamik monitorid on reguleerimisvõimalusega – nt on võimalik muuta kaldenurka või Pivot.

 

MUGAVAD MADRATSID TAGAVAD SÜGAVA UNE

 

Kollased, rohelised, hallid madratsid vaid meilt! Veebikeskkonnas on saadaval laiemad ja kitsamad madratsid. Täispuhutavad madratsid on mugavad koduseks magamiseks. Matkale on mõistlikum tellida aga polüestri materjalist madratsid.  Lisaks on meil madratsid ka vees kasutamiseks. Paljud madratsid tasuta tarnega koju!

 

REHVID IGALE AUTOLE

 

Teeoludele vastavad rehvid tagavad ohutu liiklemise. Tootegrupis on rehvid mitmekümnelt erinevalt partnerilt. Ja kokku on kategoorias rehvid üle tuhande suve- ja talverehve.  Filtri abiga leiab soovitud rehvid rutemalt. Kui jääd aga hätta, aitab kindlasti meie spetsialist õiged rehvid näidata. Ja loomulikult on meie e-kauplusest tellitud rehvid parima hinnaga!

 

ERITÜÜPI ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Arvutimängudeks on olemas erilised arvutihiired. Sellised arvutihiired on  kuni 24 nupuga.  Populaarsed arvutihiired mängudeks on näiteks Razer kaubamärgilt. Samuti leiad tootevalikust väga kirjus värvivalikus arvutihiired. Juhtmeta arvutihiired saad ühendada personaalarvutiga kas USB või Bluetooth abiga. Osad arvutihiired on võimalik ühendada ka PS/2 juhtme abil. Uuri järele, millised arvutihiired sobiksid Sinule kõige paremini!